Prosinec 2011

Předsevzetí

31. prosince 2011 v 12:02 | Chloe
Do Nového roku Vám, milé dámy, přeji hlavně hodně úspěchů a splněných přání, hodně vůle do hubnutí a úspěšné ubývání kil :) samozřejmě k tomu zdraví i lásku ♥
Jaká jsou má předsevzetí?
  • zdravým způsobem zhubnout na 55kg
  • učit se (to si říkám každý rok)
Úmyslně toho není moc, abych se na to také mohla zaměřit co nejvíc. Trochu mě děsí, že se toho v příštím roce bude dít trochu víc, než na co jsem zvyklá (bude mi 18, budu dělat řidičák, budu mít maturák, ...) Tak možná ještě přidám přání: Ať to příští rok zvládnu :)

Hezky to oslavte a příští rok zas napíšu ;-)

Zítra Silvestr s ♥

30. prosince 2011 v 23:59 | Chloe
Tak dnešek zase v čudu. A já říkala, že začnu naplno hubnout ještě dřív než na Silvestra...nějak se to nedaří. Zítra budu téměř celý den až do nového roku s přítelem, takže se těším, ale jídlo asi nebudu mít moc na výběr. K tomu počítám, že bude nějaký ten alkohol (přičemž já to nikdy nepřeháním, ale stejně...)
Takže si užiju poslední dny letošního roku a holt se začně naplno až od Nového roku...musím, jinak se z téhle váhy nevyhrabu! Držím palečky i Vám ♥

Dojídáme cukroví

29. prosince 2011 v 21:58 | Chloe
Milé dámy,
tak jsem zpět s úžasně strávených dní s mým přítelem. Z hlediska stravování to byla hrůza :D (řízky, vafle se šlehačkou, lentilky, pizza, a jediné pozitivní - mandarinky). Ale přesto to bylo skvělý :) já myslím, že takové dny jsou potřeba, když někdo hubne - samozřejmě to musí být jen jednou za čas, ale jde o to, že se jednou nemusíme kontrolovat a vychutnáme si i takové věci.
U mě je to však trochu horší. Já ještě pořádně hubnout znovu nezačala, takže jsem si do začátku akorát přihoršila...doma na mě čekalo ještě cukroví :( už ho naštěstí moc nemáme, ale perníčků jsem snědla dost. Těm prostě nějak nemůžu odolat. Všechno to ale bylo jen proto, že jsem se povalovala u televize...prostě nesmím zkejsnout na gauči.
Na zítra budu mít nějaké aktivity. Musím se zabavit, abych nepomyslela na jídlo. Bude hezky uklízení pokojíku, skládání puzzlíků (které jsem mimochodem dostala od přítele k Vánocům spolu s dalšími věcmi), možná zajedu do města, takže i nějaký pohyb v terénu a chtěla bych cvičit, ale musím nejprve vymyslet nějaký cvičící plán. Nemáte nějaké návrhy??

Proč začínat od začátku roku?

27. prosince 2011 v 10:31 | Chloe |  ►My blathers (bláboly)◄
Tak jsem se zamýšlela, kdy s tím hubnutím konečně začnu. Samozřejmě, když vidím všechno to cukroví, nechce se mi začínat teď hned, ale to bych si mohla říkat pořád...a pořád...a pořád...
Většinou to dopadá asi tak, že si dám malou snídani...nebo...prostě bílý jogurt s kukuřičnými lupínky. Není to zrovna extra dietní, ale v porovnání s tím ostatním, co jsem za poslední dobu jedla (bílé pečivo s nivou a máslem, rohlík s obyčejným máslem, chlebíčky a samozřejmě cukroví! Každý den cukroví..) takže ta snídaně je vcelku dobrá.
Mohla bych začít hned...a chtěla bych, ale prostě..nějak na to nejsou vhodné situace. Dnes jedu na dva dny k příteli a ten sám moc nejí, tak snad nebudu moc v pokušení jíst, ale...třeba posledně mi koupil lentilky :D prostě aby mi udělal radost..a trochu mi jich u něj ještě zbylo..prostě je to celkem těžký. Na druhou stranu nejspíš pojedem zítra plavat, takže alespoň nějaký pohyb. Pak zas bude Silvestr, takže zase různý chlebíčky, tyčinky a bramburky-prostě si nevezmu a hotovo.
Co z toho vyplývá? Že začínám takový pomalejší rozjezd...tak držím palečky i Vám ;-) snad to všechny zvládneme :)

Návrat po dlouhé době

26. prosince 2011 v 11:06 | Chloe
Milé dámy,
doufám, že aspoň několik z Vás tu ještě najdu, i když je velká pravděpodobnost, že jste si mě už dávno smazaly z oblíbených.
Je po Vánocích a já mám svůj nový pokojíček a také vlastní notebook, takže budu moct na blogu trávit mnohem více času. Ale to není hlavní důvod, proč jsem se vrátila. Jde o to, že před zimu se kila nabírají a toho bych nerada docílila. Hezky znovu od začátku, i když má počáteční kila naštěstí nebudou tak vysoká, jako když jsem si blog zakládala - téměř před dvěma lety. Cíl mám však stále stejný - 55kg nejlépe. Takže...když zhubnu 5-7kg, tak budu spokojená. Není to žádné vysoké číslo, takže to dokážu!!! :D Jdu vás obejít a snad někoho najdu :)