Září 2011

PAUZA NA NAURČITO

10. září 2011 v 9:43 | Chloe |  ►My Diary◄
Začneme z té lepší stránky: Mám svůj pokojíček ♥ své soukromí!! A na to hned navazuje ta horší část - trávím tam dost času a počítač zbyl v pokoji ségře, takže se na něj moc nedostanu a ani mi to nevadí. Ve zkratce řečeno: Nestíhám chodit na blog.
Je mi to líto. Byla jsem tu rok a půl téměř každý den, jak se jen dalo, ale teď si dám pauzu. Hubnutí moc nejde ani s blogem ani bez blogu, a tak to zkusím zase bez něj, jako posledních pár dní. Kdybych třeba dostala notebook k Vánocům nebo se v zimních měsících častěji dostala na počítač, můžete si být jisté, že se sem vrátím ♥ mám to tu ráda...
Proto si mě, prosím, hned nemažte, ale kdybych byla neaktivní moc dlouho, tak to klidně udělejte. Když se vrátím, nějak si Vás najdu ;-)

Hodně úspěchů, milé dámy ♥ ať se vám daří lépe, než mě :-*

Prvního 9.11 ♥

1. září 2011 v 16:26 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: bílý jogurt
Svačina: banán
Oběd: azu + rýže
Svačina: suchá palačinka
Večeře: Cottage + cherry rajčátka

Pití: 1,5l vody, 2x Caro,
+ 10min. trampolína, 30min. sekání trávy, úklid (zametání, vytírání, mytí koupelny), 30min. cvičení s Jillian (1.level, 2/10)

Já to DOKÁŽU. Moje milovaná maminka dnes začala držet Margitovu dietu a já jen přihlížím, jak je bez energie a má hlad. Překousnout první dny je nejtěžší, ale ona to zvládne. Šla si koupit steak a dá si ho k večeři, jak je v té dietě psáno. Pěkná odměna za to, že ten dnešek vydržela.
Já nemůžu hubnout stejným způsobem, jelikož chodím do školy a to bych s tím neskloubila...a tak holt můj starý dobrý osvědčený způsob - pomalu postupným omezováním určitých potravin, jako například sladkosti a podobná vysokokalorická jídla.
Další věc: Chci mít ráda sama sebe. Každý den se na sebe podívám do zrcadla a řeknu si, co se mi na mně líbí. Dnes jsou to mé oči (mám takové hnědo-zelené)