Srpen 2011

Zvládnu Nový Začátek??

31. srpna 2011 v 21:49 | Chloe |  ►My Diary◄
Tak a prázdniny jsou zase fuč. Už rok a půl se snažím zhubnout, jsem na tom sice o trochu lépe, ale stále nic moc :( a dnes jsem se - pro veškerý úspěch - přežrala!! Fakticky jsem se po dlouhé době přejedla tak, že ještě teď nemám na nic chuť a to už jsem asi 5 hodin nic nejedla :(
Prvního září, Nový školní rok, za dva týdny a kousek se školou do Chorvatska (přece se nemůžu před tolika lidma ze školy znemožnit nezpevněným tělem!!) zvládnu to? Bojím se, že ne, ale zkusit to musím, protože mi nic jiného nezbývá. Takže teď už na kutě a zítra "hurá" přežít první hodinu dalšího ročníku (jdu do třeťáku na gymplu).
Už mě zase chytá stesk po jenom mém letním románku a po mém "příteli", tak radši půjdu spát, ať to nějak zaspím...snad se mi o nich nebude zdát...mějte se krásně, kočky moje a držte se zítra ;-)

Zpět z dovolené, stesk, nový pokus a tak dále

28. srpna 2011 v 22:23 | Chloe |  ►My Diary◄
Včera jsem se vrátila z dovolené v Chorvatsku, kde jsem byla s mým "přítelem" a dalšími úžasnými lidmi, které jsem tam poznala. Bydlí přibližně 80km ode mně, zatímco můj "přítel" přes 150km...ale zpět k dovolené. Bylo to úžasné. Potápěli jsme se, skákali ze skal, tulili se k sobě v noci, jezdili na kole, pluli loďkou na ostrov, viděli koloseum v Pule při západu slunce...Strašně moc mi to chybí. Všechno. Všichni.
Tak jsem si prohlížela fotky, zase mi tekly slzy. Proč všechno musí tak rychle skončit? :( Poznala jsem úžasný lidičky a jaká je pravděpodobnost, že je ještě někdy uvidím? Že s nimi někam půjdu? Dost malinkatá...ale nesmím přestat doufat! Já, rozený pesimista, se na svět musím koukat optimisticky, jinak budu fňukat steskem ještě zítra :(

Dnes jsem viděla zajímavý dokument. Zaměřuje se na lidské myšlení. Možná tomu nikdo moc nevěří, ale myšlenky mají opravdu velkou moc a v tomto dokumentu vyzdvihují, JAK moc velkou. Svými myšlenkami k sobě přivoláváme různé věci. Přesněji řečeno věci, na které tak usilovně myslíme. Už se vám někdy stalo, že jste zrovna mysleli na nějakého člověka a hopla! přišla vám od něj právě smska? Nebo když jste dobře naladěni, chovají se k vám i ostatní o mnohem lépe? Nebo znáte ten "den blbec" kdy se vám ráno stane nějaká maličkost a od té doby se špatnosti jen a jen nabalují? To způsobují naše negativní myšlenky. Na takový názor jsem nenarazila poprvé. Vzpomeňte si třeba na placebo. Jakto, že funguje braní "léků", které by stejně tak mohly být i lentilkami? Proč se po nich člověk uzdravuje?

Najděte si čas a podívejte se na TENTO dokument...
Dokument nazvaný "Tajemství" jen a jen doporučuji. Nechci vám něco vtloukat do hlavy, to ne, věřte si, čemu jen chcete, ale zamyslete se nad tím, jestli na tom vážně něco nebude...?

Napadlo mě, že to vyzkouším na vlastní kůži. Říkají, že se můžete stát boháčem tím, že se na to usilovně upřete a dáte si za cíl, že tím boháčem budete, ačkoliv nemáte tušení, jak toho dosáhnete. Jde jen o to vžít se do toho, že už bohatí jste a zanedlouho to přijde samo. Chce to jen pevnou víru.
Nechci být bohatá. Chci být hubená a krásná, a hlavně, chci mít ráda sama sebe!! Jak jen toho dosáhnout? Nebudu si říkat, co je na mě zase ošklivého, ale budu to dělat naopak. Každý den se na sebe podívám do zrcadla a napíšu si na papír jednu jedinou věc, kterou mám na sobě ráda. Každý den jinou. Co myslíte, budu se mít za pár týdnů, měsíců víc ráda? Budu na sobě hledat to hezké a pokusím se vžít do toho, že jsem hubená a krásná...Co si o tom myslíte??

15.8.11 PC spravený !!

16. srpna 2011 v 13:02 | Chloe |  ►My Diary◄
Tak mám po brigádě. Měla jsem jí 14dní a poslední dny jsem tam trávila většinu dne...ale výhodou je, že jsem tam moc nejedla. Dnes ráno jsem měla 60,3kg, což je celkem pěkné. Mohlo to být méně, ale aspoň že to nestouplo...
V pátek jedu na dovču s mým milovaným "přítelem"..tak snad do té toby už nic nenaberu..musím si držet palce xD
Také jsme měli nějaký porouchaný comp, tak jsem sem nemohla, ani kdybych na to měla čas :( ale naštěstí už je to tak nějak v pohodě, tak se pokusím tu být každý den až do pátku a pak na týden nebudu no...

Snídaně: bílý jog. + kukuřič. lupínky
Svačina: 5 švestek
Oběd: 1,5 plněného rajčete*
Svačina: 2 ovesné sušenky (pekla jsem)
Večeře: rajče

Pití: 1l vody, 2x melta, 0,5l čaje,
+ flákání :( :(

*nějak mě dnes napadlo ukuchtit něco nového, tak jsem udělala směs z jednoho párku na cibulce, několika cherry rajčátek a to jsem pak smíchala se šťouchanými bramborami a kouskem másla, aby se to spojilo. Naplnila jsem tím rozkrojená a vydloubaná rajčata a dala na chvilku zapéct do trouby. Jíst se to dalo :D

6.8.11 Na prd!!

6. srpna 2011 v 18:32 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: banán
Svačina: meloun, 1bulka s nivou
Oběd: 2kuřecí nugetky + trochu brambor
Svačina: 3švestky, hroznové víno
Večeře: 1bulka s nivou, trochu salátu

Jídlo úplně nedietní a na houby. Ledatak pestré, to se musí nechat, ale takhle nezhubnu!!

5.8.11 Nezvládám to :( váha stoupá

5. srpna 2011 v 19:52 | Chloe |  ►My Diary◄
Nebudu psát jídelníček, protože už ani nevím, co všechno jsem spořádala. Ale zítra jdu do práce, takže si můžu vzít opravdu jen to jídlo, co sním a nebudu tam vystavená takovému pokušení. Snad.
Takže plán:

Snídaně: banán
Svačina: hrozn.víno
Oběd: tmavá bulka s...něčím
Svačina: meloun
Večeře: nějaká zelenina

Snad se to povede...protože váha stoupá :( už jsem začátkem týdne viděla na váze 59,8kg !! Ta pětka na začátku ♥ ale teď ? zpět těch 61kg...prostě to schodím. Musím !!

1.8.11 nestíhám, brigáda, omluva

1. srpna 2011 v 21:12 | Chloe |  ►My Diary◄
Vážně se omlouvám, kočandy moje ♥, ale minulé tři dny mi nebylo dobře..zase nějaké problémy se zažíváním a mám podezření na pu-ehr, protože vždy když jej začnu pít, je mi blbe. Takže s tímto nekvalitním pu-erhem končím!!
Dnes jsem nastoupila první den na brigádu - prodávám zmrzlinu - a pracuji zhruba od 9.00-17:00...z toho vyplývá, že se domů dostanu až kolem 18:00 a vsadím se, že budu pořádně unavená, protože jsem i dnes po Jediném dni. Na blog prostě nemám moc času :(
Ačkoliv dělám se zmrzlinou, sama na ní ani nemám chuť, i když musím uznat, že točenou máme fakt dobrou (občas mi kousek kápne na ruku apod. takže ochutnám)
Jinak jsem nikdy zmrzlinu netočila...a moc mi to zatím nejde, ale tak byla jsem tam jen jednou...snad si na vás najdu víc času. Držte se ♥