Květen 2011

27.5.11 Nákupy v plném proudu?

29. května 2011 v 10:34 | Chloe |  ►My Diary◄
Dnes jsem nehorázně žrala. Měla jsem strašné chutě na všechno možné, a tak to také dopadlo. Tak jsem si v 15:00 řekla STOP a od té doby jsem už nic nesnědla. Vím, že to není zdravé a měla jsem si ještě něco večer dát, protože si jinak zpomalím metabolismus, ale mě ze sebe vážně bylo zle. Navíc jsme byli ve 3D kině na Pirátech z Karibiku 4. Viděli jste to? Co si o tom myslíte?
A pak jsme šli na nákupy, takže jsem se domů dostala až kolem 22.hodiny. Snad jsem tím dvouhodinovým chozením po obchodech a převlékáním se také nějaké ty kalorie spálila...

26.5.11 Sedmnáctiletka

29. května 2011 v 10:29 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: Activia
Svačina: jablko
Oběd: bramboráková plněná kapsa, ovoc. kompot
Svačina: lasagne
Večeře: okurka

Hřích: 2ks merci, 4ks buchty s čokoládou !!!!!!
Pití: 2l vody,
+ 45min. svižné chůze,

Tak to se mi vážně nevyvedlo. Proč mě vždycky to něco upečeného tak volá k sobě? Dám si jeden kousek a ono to chce víc a víc...až skončím u čtyřech a musím se hodně ovládat, abych si nebrala další. To už je lepší nebrat si ani jednu jedinou...
Dnes jsem byla na 17leté prohlídce. Šla jsem tam hned po obědě, i když jsem věděla, že mě hned budou vážit...ach jo...ale překvapilo mě, když jsem oblečená v riflích a najezená po obědě uviděla na váze číslo 63kg...samozřejmě tam mohlo být méně. Přála jsem si, abych měla míň, ale i tak mi sestřička řekla, že jsem zhubla od 15leté prohlídky, kdy jsem měla skoro 66kg
Takhle to asi vypadá, že jsem toho moc neschodila, ale v těch 15letech v období léta to ještě šlo, jenže pak přišla zima a já měla téměř 70kg!! Ach ta váha...

46 Thinspo

25. května 2011 v 21:50 | Chloe |  ►Thinspo◄

25.5.11

25. května 2011 v 20:28 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: Activia
Svačina: jablko
Oběd: brokolic.polévka
Svačina: 3plátky vánočky !!! :-(
Večeře: lžíce lasagní

Pití: 1,5l vody, 0,4l čaje,
+ 100x švihadlo, 10min. tanec, 10min. trampolína, 20min. běh,

Moje milá maminka KOUPILA VÁNOČKU !! Doprdelky fakt...proč jí kupuje? Protože je tak dobrá? Ale vždyť ví, že mě to nenechá bejt a bude mě pronásledovat, dokud si nevezmu jednu a pak další a další...ach jo! Ale já to dokážu! Nepřestávám věřit.
Holčiny moje, fakt vám moc děkuju za podporu, protože bez ní bych byla ztracená.

24.5.11 ...ani pos*aný L !!

24. května 2011 v 20:23 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: bílý jog.
Svačina: 1/2jabka, Bebe oříškové
Oběd: těstovin. salát s tuňákem
Svačina: 1/2kys. okurky
Večeře: zeleninový salát s dresingem

Pití: 1,5l vody, 0,5l čaje
+ trampolína, běh,

Dnes jsem po škole byla s mojí Hubenou kámoškou koukat po nějakých těch hadřících na sebe. Padly mi do oka pěkný kraťásky, tak jsem sáhla po velikostli L, pak také krásné džíny, jenže ty měli největší velikost M, tak jsem je vzala také - co kdybych se do nich dostala, že? Šla jsem do zkušební kabinky a co myslíte? Kalhoty jsem nenatáhla ani přes stehna a kraťásky jsem nedopla!!! Ani pitomé L !! To není možné !! :-((

22.5.11

22. května 2011 v 19:49 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: bílý jog. + 1/2banánu
Svačina: jablko
Oběd: špagety se sýrem
Svačina: ---
Večeře: zelenina + sýr, hrst tyčinek

Pití: 1x Caro, 1,5lvody, 2x ledová káva,
+ 1hod. chůze, posilování, trampolína

Za necelé tři týdny odjíždíme k moři a já to nebudu brát nijak pesimisticky. Nechci se stresovat z toho, ze je to UŽ tak brzy. Budud jíst, jak jen nejlépe mi to půjde a holt uvidím, kolik za tu dobu stihnu zhubnout.


21.5.11 ♥ Konečně povedený den!!

21. května 2011 v 18:01 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: Activia višeň
Svačina: jablko
Oběd: brambory + špenát + pečené maso
Svačina: zelenina
Večeře: zelenina

Pití: 1l vody, 1x ledová káva, 1x Caro
+ 1,5hod.chůze (do kopce a z kopce), trampolína,

Je tu nová naděje!! Povedl se mi jeden krásný den...po strašně dlouhatánské době. Probudila jsem se a zkusila jinou metodu. Řekla jsem si: ,,Zvládnu to. Není žádný důvod, proč bych nemohla."
Takže dnes: ,,Dáš si zmrzlinu?" ,,Ne!"
,,A chceš nechat zmrzlinu?" ,,Ne!"

Prostě jsem se ovládla. A dokážu to znovu. Chce to jen se pořádně zaměstnat a ne dřepět doma na zadku a nudit se. Dokážu to!!

Today - My B-DAY

17. května 2011 v 22:17 | Chloe |  ►My Diary◄
Dnes mám narozeniny. Oficiálně mi je 17 let a jsem stále tlusté prasátko.

Snídaně: Activia
Svačina: jablko
Oběd: těstovin. salát + kuřesí maso, okurk. salát
Svačina: 4kostičky čoko
Večeře: zelenina, 4ks veky s rozpečeným sýrem a slaninou =o(((

Pití: 1x Caro, 0,5l čaje 1,5l vody,

Nechápu to. Zanedlouho jedeme k moři, kámoš mi říká, že se mám teda s tím jídlem ovládat, když chci vypadat jako ta thinspa, mamka hubne a mě to nejde, tloustnu, už mi lidé neříkají, že jsem nějaká hubená = tloustnu. A STEJNĚ s tím NIC nedělám !!!!

Proč mi to celý den vychází a pak přijdu domů a celé se to podělá?? Ne...JÁ to celé podělám =o( už je to dlouho, co se mi povedl nějaký den, vážně. Stáhla jsem si do mobilu nová thinspa, abych měla inspiraci, ale nevím, zda to zabere. Za týden jdu na 17letou prohlídku a nechci...opravdu NECHCI, abych vážila stejně hodně, jako na 15leté!! Nemám k tomu daleko. Od zítra posledním jídlem je oběd !! A pokud to nevydržím odpo bez jídla, dám si JEN ZELENINU nebo HRNEK MLÉKA !!!

za 27 dní k moři a já stále tlustá !!

15. května 2011 v 21:49 | Chloe |  ►My Diary◄
Tak se to blíží nějak moc rychle a já? Já jsem stále tlustá :-( od ZÍTŘKA se Vám i sobě budu více věnovat, to slibuji ;-) poslední dny jsem vůbec nestíhala...na víkend u mě byl ten můj kamarád = "přítel" = bývalý...a ten mi přivezl čokoládu a prostě jsem se vůbec nehlídala, a také to tak vypadá. Jenže ta dovolená se vážně blíží nějak rychle a já chci být krásně hubená. Dokážu to. Vím to!!

Víkend ve stylu ŽRANÍ !!

10. května 2011 v 21:35 | Chloe |  ►My Diary◄
Tak jsme doma slavili narozeniny. Sjela se část známých a všude bylo samé jídlo, takže si jistě dokážete představit, jak to vypadalo...čokoláda, hovězí uzená kýta, větrníčky, míša řezy, americké brambory, šopský salát, Lion lupínky, chlebíčky, dort, těstovinový salát, jogurt, ... (už ani nevím, co všechno tam bylo a co všechno jsem snědla, ale každopádně to byla katastrofa...)

5.5.11 (62,9kg) ♥

5. května 2011 v 20:04 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: jablko
Svačina: jablko
Oběd: šunkofleky
Svačina: kousek nivy
Večeře: okurka

Pití: 1,5l vody, 1x káva
+ chůze, 100x švihadlo,

Dnes jsme měli mít tělák-neměli, tancování-koukali jsme na Tv na to naše vystoupení...no z pohybu zbylo houby. Akorát tak chození po městě a nakupování = nic moc. Každopádně jsem zrovna nic moc nestíhala...a na učení už kašlu běžně. Zatím mi to prochází, ale ona se karta obrátí a budu se muset pořádně šrotit...

4.5.11

4. května 2011 v 20:56 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: banán
Svačina: hruška
Oběd: žampion. polévka, pribináček?
Svačina: 3 kokosky
Večeře: 1/2párku + kousek nivy

Pití: 2l vody, 0,5l čaje,
+ 20min. běh, 100x švihadlo, posilování (s činkami, 100x sklapovačky, ...)

*Na obědech máme vždy k jídlu buď jogurt, nebo salát, tak jsem si dala jogurt a chutnalo to jako pribináček...

3.5.11

3. května 2011 v 22:17 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: jogurt
Svačina: jablko
Oběd: brambory + zeleninová omáčka
Svačina: zeleninový salát
Večeře: meruňky z kompotu (asi 4)

Hřích: 1ks buchty
Pití: 1,5l vody, 1hrnek čaje
+ 100x švihadlo, posilování (100x sklapovačky, podřepy, 20x kliky, cviky na zadek)

Nějak se mi nedaří. Do příštího pátku bych chtěla mít 59kg a nevím, jak to zvládnu. Mohl by totiž přijet ten můj "přítel" (už opět v uvozovkách: dal mi minulý týden kopačky a předevčírem se sám od sebe ozval jak se mám a podobně..a už si zas píšem celý den...ach jo..je to na pytel holky, to vám teda povím xD )1.5.11 (63,2kg)

1. května 2011 v 21:00 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: jablko
Svačina: jablko
Oběd: rizoto
Svačina: rizoto
Večeře: kolečko ananasu, okurka

Pití: 1x Caro, 1,5l vody, 0,5l čaje, 1/2hrnku mléka
+ 200x švihadlo, chvilku běh, posilování

Věděla jsem, že včerejší jezení zanechá stopy na váze. A také, že ano. Na druhou stranu vím, že to chce brát s rezervou, když se vážím každé ráno. Jinak tomu je, když mám krámy a když ne, jinak tomu je, když jsem byla na wc nebo ne, ale to je právě to, oč mi jde. Zjistit, jak to všechno na mé tělo působí a lépe tak tělu porozumět.