Únor 2011

Blangel: 3/kapitola

28. února 2011 v 20:43 | Chloe |  ►Blangel◄
Už jsem v tomto rádoby světě trávila několik dní, a přesto jsem se nedokázala přenést přes myšlenku, že pouze sním, a tak jsem si snila svůj sen dál a čekala na probuzení.
"Zítra tě čeká tvůj první úkol, tak se snaž nepokazit vše, co ti přijde pod ruku, jasný Blangel?" řekl Tekk. Podle zdejších pravidel a zvyklostí byl Tekk něco jako můj bílý anděl po dobu určitou, nebo-li do doby, kdy budu obeznámena se všemi pravidly a stanu se samostatným andělem. Jak absurdní fantasii mám.
"Můžu se o to pokusit," odpověděla jsem mu, "ale co na tom sejde," dodala jsem potichu.
"Sejde na tom hodně! Budeš mít zodpovědnost za dalšího budoucího anděla, což je velká událost a pokud se ti to nepovede…" odmlčel se.
"Tak co?" nenechala jsem jej dlouho přemýšlet.
"Nechme to být a doufejme, že k tomu nedojde, protože to by byl jaksi větší problém."
Pomalu jsme procházeli obytnou ulicí, kterou kdosi pojmenoval Obytná ulice. Jak originální. A nasměrovali jsme to přímo do ulice, jenž se příznačně nazývala Slepá ulice.
Samozřejmě, že jsme vešli až do poslední chatrče, která se podobala neobývané zřícenině, avšak za těch pár dní jsem zjistila, že vzhled je jen pouhá iluze - což byl koneckonců celý tento sen - a zdejší obyvatelé se tím jen chrání před ostatními. Stále mě však Tekk nenaučil nic o tomto nebezpečí, a tak jsem si nemohla představit nic jiného než ďábly nebo špinavé začmouzené čerty, jací bývají v pohádkách.
Tekk vešel do dvířek napadených kůrovcem, ani se neobtěžoval klepat, a tak jsem, jako poslušný pejsek, cupitala v jeho stínu. Vstoupili jsme do malé nepříliš prostorné chodby, jež nás zavedla do ještě menší komůrky. Tekk odsunul jakási tajná dvířka, umístěná mezi policemi s knihami, a vyndal z malého trezoru bílou obálku zapečetěnou voskem. Připadala jsem si jako ve středověku, což se mi náramně líbilo.

28.2.11

28. února 2011 v 17:42 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: 2ks řezů
Svačina: pomeranč
Oběd: zelný salát, brambory, omeleta s vejci
Svačina: polévka
Večeře: 2ks toast.chlebu

Pití: 2l vody, 0,5l čaje
+ 100x švihadlo, posilování

Omlouvám se. Moc se omlouvám, že na to teď strašně prdím :-( Chci být hubená, ale nic pro to nedělám. Strašně žeru a neovládám se. Jak jen jsem to mohla tak krásně zvládat? Za dva týdny jedu za přítelem a on uvidí jak jsem tlustá...ach ne :-(
Já nechci tak žrát :-( Slibuji, že se vám i sobě teď zase začnu věnovat víc.
Jinak zhodnocení měsíce: nic moc...původně jsem chtěla dosáhnout 20ti srdíček a místo toho jich mám sotva 11... :-( S novým měsícem přichází i nová naděje. Zanedlouho budu mít výročí blogu...ani se mi nechce věřit, že je to už rok, co se napůl úspěšně snažím zhubnout...

25.2.11 ♥

25. února 2011 v 21:04 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: bílý jogurt + kukuřič. lupínky
Svačina: celozr.houska+sýr
Oběd: tortelini+sýrová omáčka
Svačina: pomeranč, kousek kuřete
Večeře: jogurt
...
Pití: 2l vody,
+ 1 a čtvrt hodiny Zumba, 10min. tanec
...
Tak dnes nic moc...je toho hodně, ale nějak jsem si za poslední dobu roztáhla žaludek, tak jsem nemohla jinak. Štve mě, jak tloustnu...jenže jsem neschopná. Za posledního půl roku jsem neudělala téměř žádný pokrok...i když váha je stejná, mé tělo se změnilo. Aspoň trošku...

23.2.11 ♥

23. února 2011 v 16:32 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: 1/2 celoz. rohlíku
Svačina: pomeranč
Oběd: zeleninový těstovinový salát
Svačina: zelný salát
Večeře: 3 pšeničné chlebíčky
...
Pití: 1,5l vody, 1x Caro,
+ posilování, 100x švihadlo,
...
Tak jsem to konečně po dlouhé době zas jednou zvládla a můžu si do titulku napsat srdíčko. Děkuji za připomínky k tomu rotopedu. Buď zkusím jezdit déle na tom nejjednodušším a nebo nebudu jezdit vůbec a najdu si jinou aktivitu pro posilování nohou. Potřebuju stehna zmenšit a zpevnit...ne zvětšit.
Na druhou stranu pouze jedna napsala o článek týkající se mé situace s tím "přítelem" tak ani nevím, jestli má vůbec cenu to psát...?

21.2.11

21. února 2011 v 22:21 | Chloe |  ►My Diary◄

Můj problém? Nepřibírám na váze, přibírám na objemu!! To je to nejhorší, co si hubnoucí dívka může přát. Sádlo!! Nechci takhle vypadat. Už jsem neměla přečuhující boky a teď? Strašně nechutně ční přes kalhoty. Plný žaludek mě zatěžuje a strašně deptá. Musím pravidelně posilovat a cvičit. Udělám si tabulku a každý den zvýrazním, co jsem dodržela a co ne. Po týdnu to jsem hodím a přidám spokojenost. JEN hlídat jídlo nestačí - kort když mi to tak nejde!!

Chtěla bych dodržovat aspoň něco. Nejde mi to holky.... :-( a za tři týdny mám jet za "přítelem" (je to trochu složitější, proto ty uvozovky, tak kdybyste měli o takový kratší příběh zájem tak jsem ochotná jej spracovat a sepsat třeba i v podobě příběhu s přímou řečí... :-P stačí říct)

Prozatím jsem dnes i včera 10min. jela na rotopedu - pochopte, pro mě je to pokrok, protože rotoped z celé duše nenávidím xD a pokud se Každý den dokopu k 10 minutám, tak je to lepší než nic. A pak je tu švihadlo. Přes to skáču každý den. Plus přidávám sklapovačky a sedy lehy. Chtěla bych každý den 100x sklapovačky a 100x sedy-lehy...snad to dodržím. Jídlo dnes strašné. Včera také. Nemá cenu psát...jsem nechutná :-/

39 Thinspo

20. února 2011 v 20:42 | Chloe |  ►Thinspo◄

38 Thinspo

19. února 2011 v 12:31 | Chloe |  ►Thinspo◄

17.2.11

17. února 2011 v 22:37 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: 1/2 celoz. chleba+plátek šunky
Svačina: jablko
Oběd: 3bramb. knedl.+vepřo+zelo
Svačina: něco jako pirohy plněné nivou a bramborami
Večeře: jablko

Hřích: 2ks sušenčičky (k čaji v čajce), kus čokolády :-(
Pití: 2l vody
+ 1hod. tanec (-600kcal)

Pohybu bylo dnes dost...a také jsem měla chuť na čokoládu :-( ale nemyslím si, že to dnes bylo až tak katastrofální, i když jablko na večer (cca kolem 17:00) není zrovna nejideálnější. Bude lépe. Věřím tomu. Proč jen mají v Kauflandu ty čokolády zlevněné??!!

37 Thinspo

16. února 2011 v 22:50 | Chloe |  ►Thinspo◄

16.2.11 ♥

16. února 2011 v 17:25 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: 1/2 celoz. rohlíku
Svačina: jablko
Oběd: těstoviny se zeleninou
Svačina: mrkev
Večeře: 2 Racio chlebíčky

Celkem: ne víc než 500kcal
Pití: 2l vody, 1x Caro s mlékem
+ 200x švihadlo,

Tak jsem se rozhodla jíst "normálně" 5x denně bez tučných a nezdravých jídel. Je to tak asi jednodušší a pro tělo zdravější. Také bych se chtěla držet do max. 800kcal za den. Pokud zvládnu méně, jedině dobře. Počítám do toho samozřejmě i to dnešní Caro, které mělo dost kcal...
Štve mě, jak jsem přibrala. Na váze to vidět není, protože třeba dnes jsem měla 61,1kg, což je po tom mém včerejším přejídání lívanečky dost dobré. Jenže ty mé boky...ach ne...jak už jsem měla pěkné bříško a teď jsem to tak pokazila. Cítím to na sobě a jde to na mě vidět. Bez mikiny, která zakryje špeky ani krok. Musím na sobě zapracovat. Bez práce nejsou...dietní koláče xD

15.2.11

15. února 2011 v 18:00 | Chloe |  ►My Diary◄

2.DEN ZELENINA

Snídaně: zeleninový salát
Svačina: okurka, paprika
Oběd: brambory, zelí
Svačina: halušky :-((
Večeře: malé lívanečky :-(((

Pití: 1l vody, 1x Caro, 1x horká čokoláda
+ 100xšvihadlo,

Dnes se mi dařilo do chvíle, než jsem přišla domu. Sakra. Já to nedokážu vydržet ani dva pitomé dny!!¨ Mamka dělala lívanečky...a halušky. Myslela jsem, že odolám. Vzala jsem si žvýkačku, ale jak jsem viděla, jak všichni jedí...ach jo!! :-((
Asi to opravdu nebyl dobrý nápad takováto dieta...sice bych zhubla rychle - kdybych to dodržela, ale mohl by pak nastat jojo efekt a nevím nevím...je lepší jíst normálněji...5x denně různá jídla a ne takhle jednolitě.

14.2.11 ♥

14. února 2011 v 18:15 | Chloe |  ►My Diary◄

1.DEN: OVOCE

Snídaně: pomeranč
Svačina: jablko
Oběd: hruška
Svačina: hruška
Večeře: meruňkový kompot

Pití: 1,5l vody, 1x Caro,
+ posilování, 100x švihadlo

Tak jsem dnešek přežila nečekaně dobře. Škola do 4 hodin a navíc jsem si zapomněla klíče s čipem na oběd doma, takže jsem měla skvělou výmluvu proč nejít na oběd. Zítra si mě čeká podle ♥ Této ♥ dietky zeleninový den, takže si na obědě dám salát a popřípadě nějaké brambory nebo něco menšího, ať do sebe dostanu také jiné látky, co tělo potřebuje.

♥ Týdenní Dieta ♥

13. února 2011 v 10:36 | Chloe |  ►Hubnutí◄
Rozhodla jsem se zkusit tuto dietku, i když je to poněkud "drastičtější" způsob, než jsem měla s hubnutím v plánu, ale protože mi to nejde, tak se nedá nic dělat.  Na druhou stranu se mi tato dietka zalíbila. Motivací je, že pokud tuto dietu dodržím, tak bych měla zhubnout taková 3 kila během jediného týdne. To potřebuji jako sůl. Trochu problém to bude ve škole...musím si odhlásit obědy a nebo si vždy dám třeba jen kousek brambory nebo těstovin a k tomu třeba salát...myslíte, že takový malý oběd nějak ovlivní účinky této diety??

Den 1

Ovocný den
První den budete jíst pouze čerstvé ovoce podle vlastního výběru. Ovšem pozor - s výjimkou banánů. Naprosto ideální jsou melouny. Těch můžete sníst, kolik chcete. Vaše tělo se tak dobře připraví na nadcházející hubnoucí program.

Den 2

Zeleninový den
Druhý den vás čeká pro změnu zelenina. Opět jí můžete sníst libovolné množství, a to v syrové i ve vařené formě. I když to nezní příliš lákavě, doporučují se na snídani dvě vařené brambory, které si můžete lehce pomazat troškou másla. Zelenina dodá vašemu tělu živiny a vlákninu a přitom obsahuje minimum kalorií.

Den 3

Ovocno-zeleninový den
Třetí den bude ještě pestřejší. Jíst totiž můžete veškeré ovoce a zeleninu dle chuti, opět s výjimkou banánů. Tento den se také nedoporučuje jíst brambory. Vaše tělo získá dostatek kalorií z ovoce.

Den 4

Banánovo-mléčný den
Banány, které jste doposud pečlivě vynechávala, přijdou na řadu čtvrtý den. Můžete sníst až osm banánů a vypít byste (kromě vody) měla tři sklenice mléka. V poledne si můžete dopřát zeleninový vývar. Možná vás tato kombinace děsí, ale budete příjemně překvapená. Tento den zvládnete lehčeji, než čekáte. Pokud jste trpěla chutí na sladké, měla by vás právě čtvrtý den přejít.

Den 5

Kapusta, rajčata a sýr
Pátý den vás čeká pravý opak - žádné banány a mléko, ale kapusta a sýr. Toho máte dohromady sníst 280 g. Doporučuje se jemně slaný indický sýr paneer, ale protože ten u nás stěží seženete, můžete jej nahradit např. sýrem Cottage. Za den pak musíte sníst také šest rajčat . Zatímco kapusta a sýr vám dodají železo, rajčata doplní vlákninu a zlepší zažívání. Pátý den je třeba také zvýšit příjem tekutin, a to minimálně o čtvrtinu.

Den 6

Kapusta, sýr a zelenina
Šestý den se příliš neliší od toho pátého. Jen s tím rozdílem, že kapusty a sýru můžete sníst, kolik chcete. K tomu si můžete pochutnat na libovolné zelenině dle výběru.

Den 7

Celozrnná rýže, ovocné džusy a zelenina
A jsme ve finále. Tento den dieta končí a vy byste měla být o tři až čtyři kila lehčí. A co vás čeká na jídelníčku? Celozrnná rýže, ovocné džusy a zelenina dle výběru. Pochutnat si můžete na čerstvém zeleninové salátu, ovšem bez dresingu. Dochutit jej však můžete česnekem, citrónovou šťávou, vinný octem a bylinkami. Přidat smíte i lžičku olivového oleje. Jediné, čemu byste se měla vyhnout, jsou fazole.

12.2.11

12. února 2011 v 15:05 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: jogurt, jablko
Svačina: 2křehké plátky+hermelín
Oběd: rajská, rýže, kulička masa
Svačina: hrst mandlí
Večeře: ---

Pití: 1l vody,
+ 100x švihadlo, posilování,

Dnes jsme dělali dort pro babičku k narozeninám. Samozřejmě jsem olízla lžíci od smetany, samozřejmě jsem ochutnala čokoládový krém a samozřejmě jsem si dala kousek broskve, kterou jsme nahoru dávali. Takže bych dnešní den hodnotila jako nepovedený. Poslední jídlo: 15:00 mandle. Už dnes nechci jíst. Chci mít pocit prázdného žaludku, jako včera, když jsem se vrátila z tancování a v břiše mi krásně kručelo...půjdu skákat přes švihadlo...aspoň ještě 500x bych skočit chtěla.
Večer jdu na diskotéku, tak snad něco spálím tancováním...stoupající čísla na váze sice moc nejsou, ale opět mi vylezly boky!! A to poznat jde!! Poraďte mi prosím, co mám dělat? Nějaká účinná dieta, po které jste zhubly a dala se vydržet? Nechci držet hladovku, ale nevím, jak se nejlépe stravovat, abych efektivně zhubla.

11.2.11 ♥

12. února 2011 v 14:58 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: kousek celoz. rohlíku+sýr+debrecínka
Svačina: jablko
Oběd: šišky s mákem
Svačina: müsli tyčinka
Večeře: mrkev

Pití: 2l vody, 1x Caro,
+ 1,5hod. tanec, 200x švihadlo,

Dnes se mi to povedo, ale nechápu to. Mamka mi řekla, že strašně tloustnu :-(( jakto? Vím, že mám blbé dny a vím, že jich je dost, jenže přecejen jich je méně, než těch vydařených, tak proč to nefunguje?
Musím mít těch perfektních dní víc než jen dva za sebou, a musím se do toho pustit na 100% a ne jen 60% !! Jinak budu za chvilku zas jak na začátku a to by bylo hodně ale HODNĚ zlé...

10.2.11

11. února 2011 v 15:41 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: kukuřič.lupínky+bílý jogurt
Svačina: pomeranč
Oběd: bram. kaše+špíz, jogurt
Svačina: müsli tyčinka
Večeře: 4ks buchty !! kousek celozr. bagety+hermelín !!

Pití: 1,5l vody, 1xCaro
+ 1hod. tělocvik,

No strašné...já vím. Večer jsem se nějak neovládla a zbaštila kousek buchty s čokoádou a smetanou :-( a pak jsem si dala další...a další...K tomu ještě hrst slaných mini sušenek...no prostě další nepovedený den.

9.2.11 ♥

9. února 2011 v 20:36 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: pomeranč
Svačina: jablko
Oběd: brambory+file
Svačina: ---
Večeře: rizoto se sýrem

Pití: 1l vody, 2x Caro
+ 1hod. chůze + chvilku běh

Dnes jsem se s kámoškou byla poptávat po brigádě. Hrůza. Sehnat něco je tak složitý...tuhle neberou do 18let, tamhle už zas maj někoho...ach jo...
K hubnutí...dnes jsem si dala větší večeři, což není dobré...ale nesvačila jsem, takže to není až tak moc strašné. Další, co jsem zjistila je to, že já sice jím "celkem dobře" jenže jím tak, jak by měl jíst ten, kdo si chce váhu Udržet, jenže já chci Zhubnout :-( budu s tím muset něco dělat...

8.2.11

8. února 2011 v 17:51 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: Activia
Svačina: jablko
Oběd: bramb.kaše + malý řízek
Svačina: 3ks buchty
Večeře: okurka, kousek sýru

Pití: 1l vody, 2x Caro

Dnes jsem to zkazila...zase. Mám krámy, ale na ty to svádět nechci. Měla jsem chuť péct, a tak jsem ochutnala jeden kousek toho, co jsem upekla, a pak se to rozjelo a snědla jsem další sva kousky. Cítím to v žaludku, jak mi to tam tíhne. Vadí mi to. Strašně, jenže zvracet vážně nebudu. Nechci.
Pohyb také nic moc. Bolí mě břicho, nohy, jsem celý den unavená... :-( snad bude zítra lépe...7.2.11 ♥

8. února 2011 v 17:28 | Chloe |  ►My Diary◄
Real Thinspiration - Fat Girl's GuideSnídaně: Activia
Svačina: jablko
Oběd: šunkofleky
Svačina: müsli tyčinka
Večeře: okurka

Pití: 1l vody,
+ 3hod. chůze po městě

Byli jsme v Praze v Národním divadle a prošli jsme kousek Prahy, takže chůze mám dost. Bolely mě nehorázně nohy, protože jsem měla kozačky na malém podpatku :-D Já blbá si měla vzít tenisky...no byli jsme na hře Sluha dvou pánů a Miroslav Donutil hrál hlavní roli. Včera také slavil 60 narozeniny, takže jsme tleskali tak, že nás bolely ruce :-D No ale vrátili jsme se po půlnoci a ráno se mi vůbec nechtělo vstávat. Hrůza. Myslela jsem, že ve škole usnu.
Jediné mínus toho, že jsme tam jeli je, že jsme stavěli v McDonalds a já si dala zmrzlinu !! :-( Všichni si dávali...tak jsem si dala také :-( ale vzhledem k tomu pohybu, co jsem měla, si myslím, že si aspoň 3/4 srdíčka zasloužím..

6.2.11 ♥

6. února 2011 v 17:32 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: Activia + 1/2muffinu
Svačina: pomeranč
Oběd: bramb. kaše+omáčka s ptáčky
Svačina: 3racio chlebíčky
Večeře: zelenina (1/2papriky, kousek okurky)

Pití: 1x Caro, 1l vody, hrnek čaje
+ 100x švihadlo,

Muffinu mi líto není...byl to opravdu jen kousíček jednoho makového, a i když jsem ho jíst neměla, extra výčitky nemám, protože to bylo hned ráno a od té doby jsem jej spálila.
Pohyb si dám ještě večer - nějaké to posilko a skákání přes švihadlo.