Leden 2011

Zhodnocení Ledna

31. ledna 2011 v 22:10 | Chloe |  ►My Diary◄
Špatné. Tuze špatné.
Hubnutí: Přibrala jsem a vidím to na sobě - boky zase přetékají a o zadku ani nemluvě... =o(

Jenže Únor je novým začátkem a jdu do něj spolu s novým způsobem a novou motivací: Když budu mít v tomto měsíci víc než 20x ♥ v titulku (tzn. že je to vydařený den), tak si půjdu koupit nové kalhoty a navštívím kadeřnici - nechám si něco vykouzlit na hlavě. Prostě si dopřeju tochu té péče =o) to abych se snažila. Doposud jsem nebyla schopná mít ani polovinu dní dobrých a tohle jsou dvě třetiny. To dokážu.

Vysvědčení: sedm dvojek (už není vyznamenání, ale jsem spokojená...mohlo to dopadnout mnohem hůř)

Děkuji za komenty z předchozích článků a omlouvám se, že nemám čas vás všechny oběhnout a pročítat všechny nové články. Zítra si k PC zasednu a vše to projdu ♥ držím vám palečky. Snad mi má motivace k něčemu bude.

Mléčná neděle ♥

30. ledna 2011 v 17:44 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: bílý jogurt + kukuřič.lupínky
Svačina: mléko (250ml)
Oběd: kousek celozr. bagety
Svačina: jogurt Pierot
Večeře: mléko (250ml)

Pití: 1,5l vody, 1káva
+ posilování rukou s činkami, 45min. žehlení,

Chtěla bych dodržet tento jídelníček jako důkaz, že se dokážu udržet a jíst přesně tak, jak si naplánuji. Nic jinak. Přesně takto. I kdybych si mohla vzít třeba ovoce nebo zeleninu, čehož máme doma dost a bylo by to i zdravější, chci si dokázat, že můžu splnit svůj daný jídelníček.

...
Měla jsem strašné chutě holky...pekla jsem perník a polévali jsme jej čokoládou. Chtěla jsem si k tomu mléku večer vzít, ale ovládla jsem se, protože mi opět špeky vykukují - všude :-(
Jsem ráda, že nejsem úplný ztracený případ a ještě mám nějakou vůli, abych dokázala zhubnout. Snad to teď už půjde opět lépe a nebudu se zbytečně přejídat, protože ta vteřina sladkého na rtech mi za ty špeky opravdu nestojí.


Tlustý Prase...Cože?? Zase???

29. ledna 2011 v 18:39 | Chloe |  ►My Diary◄
Nezvládám to. Psychicky se opět neumím ovládat a už ten rozdíl na sobě i vidím. Jak jsem to jen mohla nechat zajít tak daleko? Nejprve to jde vidět vždy na břiše a to se stalo i u mě. Na váze mám ohavných 64kg ...už jsem měla 61 :-(( a takhle jsem si to podělala.

Nevím, jak se mám vrátit a naučit se ovládání. Dnes si po tom strašném přežrání půjdu aspon na chvíli sednout na rotoped, i když bych musela šlapat alespoň přes hodinu, abych to spálila, jenže k tomu se nedokopu. To vím najisto.

Když řeknu, že to zítra bude lepší, nevím, zda to dokážu vydržet a opravdu to splnit. Nevíte o nějaké jednodenní dietě - ne hladovce, protože tu bych asi nezvládla - která by mě pročistila a trochu smrskla žaludek?? Budu vděčná za každou radu...


26.1.11

26. ledna 2011 v 21:14 | Chloe |  ►My Diary◄
Omlouvám se, že jsem tu nebyla. O2 mělo nějaké potíže s naším připojením a pár dní nám nešel internet. Ve zkratce: nedaří se mi. Asi za to částečně může má závislost na osobní váze, kterou jsem si vypěstovala. Zase tloustnu. Cítím to. A co s tím dělám? Ujídám Nutelu, abych si to nabrání potvrdila!! :-( Jsem nemožná. Zítra snad už koupíme novou váhu a já zjistím, jak moc jsem přibrala, což mě od toho přežírání odradí a znovu se do toho pustím na plný plyn.

Doufám, že mi to vysoké číslo dodá vůli shodit vše co jsem nabrala. Jak to, že těch prvních pár měsíců hubnutí bylo téměř perfektních a posledních několik měsíců je naprosto katastrofálních??

Ani moc pohybu jsem neměla. Už aby bylo aspoň jaro. Víc pohybu...snad se dokopu k běhu...a tak. Také přemýšlím, že budu pravidelně chodit na Zumbu, ale znamenalo by to seknout s tancovánínm, na které chodím jen půl roku. Upřímně: nebaví mě to...ale nevím, jestli to vyměním za občasnou zumbu. Také jsem chtěla chodit do posilky alespoň běhat, abych si na ten běh vybudovala závislost do jara a pak už jen vyběhla do terénu...no mám o čem přemýšlet...

Blangel: 2/kapitola

23. ledna 2011 v 11:08 | Chloe |  ►Blangel◄
Přidala jsem další kapitolku k mé povídce Blangel, a doufám, že mi ji pořádně zkritizujete, protože jen pořádná kritika mi otevře oči a budu vědět, že spisovatelství není pro mě. Jedině si budu vymýšlet své příběhy, ale sama už teď vím, že to není na spisovatelskou kariéru...přesto jsem si půjčila 2 knížky o tvůrčím psaní a doufám, že mi pomůžou se zlepšit a dostat se tak na jinou úroveň...

2/
Otevřela jsem oči a zamžourala do tmavé místnosti bez oken. Nerozeznávala jsem ani obrysy předmětů, pokud zde nějaké vůbec byly.
Posadila jsem se a ohmatala předmět, na němž jsem ležela. Byla to postel? Přehodila jsem nohy dolů a snažila se nahmatat pevný podklad, jenže jsem na něj nedosáhla, což mě rozhodilo. Napadlo mne, že jsem na jakési vyvýšené palandě a podlaha je hluboko pode mnou, a tak jsem začala hledat nějaké schůdky.
Ostré světlo prolomilo temnotu a mé oči na pár vteřin naprosto ztratily zrak.
"Vítej, Blangel," oslovil mne sympatický mužský hlas.
"Ehm…kde to jsem? A kdo jste vy? Proč je tu taková tma?" zamžourala jsem do světla tvaru malé krychličky, která se vznášela na úrovni mého obličeje, avšak několik metrů od lůžka.
Nikdo mi neodpovídal, a tak jsem opět přehodila nohy přes okraj postele, třikrát se zhluboka nadechla a seskočila. Očekávala jsem náraz, jenže nic takového nepřicházelo. Letěla jsem stále níž a níž, a nevěděla jsem, co si o tom mám myslet.
Nejpodivnější však bylo, že se ta světélkující krychlička pohybovala se mnou stále ve stejné vzdálenosti, a vtom se ozval ten laskavý hlas: "Doufám, že to, oč se pokoušíš, má nějaké logické odůvodnění, protože nemám ponětí, co si o tom mám myslet," pobavení ze zabarvení hlasu sálalo na kilometry.

21.1.11

21. ledna 2011 v 22:37 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: jogurt
Svačina: 3mandarinky
Oběd: těstovin. salát se zeleninou
Svačina: Bebe sušenky
Večeře: 1/2papriky, kousek okurky

Je to hrozné!! Pohyb téměř žádný, kromě chůze. Cítím, jak zase tloustnu a vůbec se mi to nelíbí. Potřebuji tu váhu, abych se mohla zvážit, jinak budu zas tlustý prase!!

Dnes jsem byla v kině na Paranormal Activity 2. Fakt doporučuju všem ;-) Jsem děsnej strašpytel, ale bavilo mě to...čekala jsem, že se budu bát hodně, ale byl to dobrej pocit ten sevřenej žaludek xD vážně doporučuji...

Zítra bude prostě perfektní den. Nebýt těch Bebeček a přidat pohyb k dnešku, mohlo by to být fajn... Zítra snad půjdu ráno na Zumbu, tak pohybu bude dost...jen abych se nenažrala až přijdu domů, ale bude zas po nákupu, takže bude snad i hodně ovoce a zeleninky...chci zhubnout!! Musím pro to něco dělat !! Už cítím jak mi leze druhá brada!! :-(

20.1.11

20. ledna 2011 v 16:37 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: 1/2sój. rohlíku+sýr
Svačina: 1/2sój. rohlíku+sýr
Oběd: nejaka omacka s rýží + miska jogurtu
Svačina: 2racio chlebíčky, 3ks buchty :-( !!!!!!
Večeře: kousek papriky

Pití: 1,5l vody, 0,5l čaje
+ chůze 40min., 200x švihadlo

Hubnutí hrůza, já vím, ale jsem naprosto vyřízená bez každodenního vážení !!Váha se nám rozbila a letěla do koše, a ještě nemáme novou...jsem jak na trní, protože už jsem se téměř týden nevážila!! Sakra...

Abych to uvedla na pravou míru, tak pan H. není můj kluk. Chodili jsme spolu několikrát, když jsme ještě byli na základce a teď jsme se po letech viděli a nějak nás to oba chytlo za srdíčko... on sám má holku už nějaký ten čas, ale přesto si píšeme každý den několik SMSek (několik = třeba50)...navíc je přes 200km daleko, takže nic moc snadného...stesk a tak...

Děkuji za komentáře k fotkám mé postavy. Vím, že to jde vidět a jsem za to vážně moc ráda a kdyby mi takové bříško zůstalo, tak mi to vůbec nebude vadit, ale pořád tu je ještě zadek a stehna, která opravdu podle mých peřdstav nejsou...takže hubnutí s jásotem pokračuje!!
18.1.11

18. ledna 2011 v 16:48 | Chloe |  ►My Diary◄

Snídaně: jogurt
Svačina: 1/2celoz. housky+hermelín
Oběd: boloňské špagety
Svačina: fit tyčinka
Večeře: okurka

Hřích: 1plátek vánočky !!
Pití: 1,5l vody, 1x Caro,
+ 200x švihadlo,

No tak hubnutí moc nejde, ale v současné době jsem ráda za to, že se nepřejídám. Asi na tom má svůj podíl i to, že mi pan H. řekl, že nemám hubnout, že jsem akorát, ale já to přece nedělám pro kluky, nýbrž pro sebe, takže mě to stejně neodradí =oP

Řekla jsem si, že bych vám mohla ukázat ten můj jakž takž pokrok, který jde vidět. Nejsem sice ještě nějak hezky hubená a stále mi vadí stehna, zadek a podobně, ale jsem nadšená z toho, že jde vidět aspoň ten malý pokrok, takže to dokážu.

Také mám trochu trable se závislostí na vážení - rozbila se nám váha! A novou ještě nemáme...nemám si podle čeho kontrolovat současný stav :-( Takže se musím držet, abych se pak nelekla...

Mimochodem s panem H. si píšu už tři dny téměř každou minutou, takže jsem dost v háji...jestli ho fakt ještě půl roku neuvidím...no ještě to bude zajímavé...


16.1.11

16. ledna 2011 v 21:06 | Chloe |  ►My Diary◄
Tak jsem byla na tom maturáku a celý víkend po návštěvách, kde jsem se cpala vším možným, ale nevyčítám si to. Prostě jsem jedla všechno a normálně. Na váhu se neodvažuju ale postavit, protože se bojím že tam bude větší číslo, než bych chtěla vidět. Takže od zítra zase podle hubnoucích návyků. Držím palce i vám a snad si ještě dnes najdu chvilku, abych vás oběhla všechny ;-)

Maturák byl príma, i když jsem se tam původně měla sejít i s mým 3x bývalým, jenže má "prý" rozbitý mobil...kdo ví....takže jsem se mu nedovolala a nenašla jsem ho mezi tou spoustou lidí.

Také se mě chytlo přísloví: "Stará láska nerezaví" :-( Jela jsem na ten víkend cca 250km od mista, kde bydlim ted, do města, kde jsem bydlela celých mých 13let života. No a teď jsem po 3 letech se sešla s bývalým (H.) - jiným než s rozbitým mobilem - a byli jsme 4hodiny v čajce. Mně s ním bylo tak dobře, jako už dlouho s nikým...a pak jsem si s H. psala asi do 3 do rána...uvidím ho až za půl roku...ale holky, mě to tahá za srdíčko :-(

No nic...jdu se ještě učit a pak spát. Mějte se...

Blangel: 1/ kapitola

13. ledna 2011 v 22:58 | Chloe |  ►Blangel◄

"Ona se probírá, pane bože děkuju ti!" znělo odněkud zdáli.
"Sestři," vzdálené volání mi znělo v uších, "zavolejte někdo sestru, probouzí se!"
Cítila jsem teplo sálající od mé ruky. Někdo mi ji držel a neúmyslně zahříval. Pohla jsem s ní, protože mi začínalo být opravdu horko, a vymanila se tak z vyhřívaných kleští.
Zdálo se, že někdo vedle mě zadržuje dech. Jako by ten někdo čekal, co se stane dál, a nemohl se dočkat chvíle, kdy se opět nějaká část mého těla pohne. Jako by nestačilo, že jsem dýchala, teď po mně ještě chtěli, abych se hýbala. Jenže kdo to vedle mě seděl a čekal? Pro odpověď jsem se musela namáhat a přimět oční víčka, aby se na chvilku odklopila. A že to byla ale makačka. Nechtělo se jim.
Pozvedla jsem víčka pomalu a opatrně, jako bych se bála toho, co uvidím. Všechno bylo rozmazané a našedlé, a tak jsem párkrát zamrkala, aby se obraz zostřil.
"Mami?" pohnula jsem rty naprázdno.
"Jsem přímo tady s tebou zlato."
"My všichni jsme," zaslechla jsem tátu.
"Kde..?" vydala jsem ze sebe jen stěží, ale oni si správně domysleli mou otázku.
"Jsme v nemocnici, stala se ti nehoda, pamatuješ si na to?" zeptal se táta.
Vracela jsem se ve vzpomínkách zpět, jako bych listovala knihou od konce a snažila se nalistovat stranu, kde se to stalo.

13.1.11 ♥

13. ledna 2011 v 22:00 | Chloe |  ►My Diary◄
http://www.instablogsimages.com/images/2009/06/24/tube-top-dress_AJdyw_22975.jpgSnídaně: jablko
Svačina: jablko
Oběd: brambor+brokolice ve vajíčku, ovocný kompot
Svačina: červená paprika
Večeře: 3plátky kuřecí šunky

Hřích: ---
Pití: 0,5l čaje, 1Caro nápoj, 1,5l vody
+ 2hod. tělocvik, 1hod. tanec, 30min. svižná chůze

Dnes si to ♥ tedy opravdu zasloužím. Vím, že to některým možná bude připadat hodně, ale já jsem se sebou konečně aspoň na jeden den spokojená a na tom záleží nejvíc. Jíst takhle každý den tak zhubnu raz dva.
Zítra jedu na maturák, do něhož jsem mimochodem chtěla víc zhubnout, jenže se mi to nepovedlo, ale tak snad poté už konečně zhubnu. Nevím, jak to bude o víkendu s internetem, takže přinejhorším vám napíši v neděli večer ;-) Držte se kočky :-*

Blangel: Úvod

12. ledna 2011 v 21:18 | Chloe |  ►Blangel◄
Blangel /blenžl/ je název povídky - trochu delší povídky - kterou jsem začala psát někdy kolem září...října roku 2010, tedy loňského. V té době jsem měla rozepsanou ještě jednu, jenže jsem se "zasekla" na 64.straně A4 a nějak mi nešlo pokračovat...teď to už ve wordu leží pár měsíců a akorát se na to práší. Ale o té jindy. Blangel je fantasy povídka zapojená i trochu do reality, čímž chci upozornit, že se to neodehrává například na smyšlené planetě ve vzdáleném vesmíru, ale ani ve skutečně existujícím státu na Zemi.

Posuďte sami, jaké mám či nemám schopnosti týkající se psaní povídek. Já si nemyslím, že bych byla něco víc než jen průměrná, ale baví mě to, takže píšu dál. Zatím jen kratičký úvod, ale brzy přidám i první kapitolku, aby se vůbec něco začalo dít. Děkuji těm, kdo to budou číst a ještě víc těm, kdo vyjádří svůj názor ve formě komentářů. Beru kritiku a hlavně upřímnost.
Chloe

Existuje něco po smrti? Co se stane s naší duší, máme-li vůbec něco takového, když naše tělo vychladne? A pokud něco nehmotného sídlí v našem těle, uhyne to spolu s pevnou schránkou nebo odejde do nebe, popřípadě do pekla? Může se někdo vrátit mezi živé tím, že poprosí hodné anděly o zpětnou letenku do svého těla? Vrátí mě démoni z pekla na zem, když se jim upíši krví ducha, má-li nějakou? Kolik podobných otázek si člověk pokládá těsně před tím, než ta (ne)činnost s počátečním písmenem S doopravdy přijde?
Smrt. Chlad. Tma.
Něco těžkého mi tlačilo na hrudník. Nemohla jsem dýchat. Ostrá bolest mi vystřelovala ze všech končetin. Nemohla jsem se pohnout.V hlavě mi třeštilo, jako by tam naráz odpálili tisíce atomových bomb. Nemohla jsem přemýšlet. Ani plíce mi nepracovaly na plný výkon. Nemohla jsem z plna hrdla křičet bolestí.
Tak takové to je? Takové jsou poslední okamžiky před smrtí?
Bylo to k nevydržení a jediné, na co jsem dokázala myslet, bylo slovo Konec. Přála jsem si, aby to vše skončilo. V tu chvíli bych dala cokoliv, jen aby ta stupňující bolest odezněla. Dokonce bych se modlila ke všem bohům, kdybych na to měla dost sil. V duchu jsem prosila všechny čtenáře myšlenek, ať mě osvobodí z těch muk.
Někdo se nade mnou opravdu slitoval. Nastalo ono příjemné Nic.

Nejde mi to.

12. ledna 2011 v 21:06 | Chloe |  ►My Diary◄
Opravdu skutečně vážně mi to nejde. Vždy v podvečer mě chytnou strašné chutě a já jim nedokážu odolávat. Nejvíce když sedím u TV!! Musím si koupit žvýkačky. Přes den mi zdravé jezení nedělá problémy a dokonce jím i málo, jenže doma se pak nacpu něčím kalorickým nnebo dost tučným a pak už se to veze jedno za druhým. Vezmu si jen malý kousíček vánočky a za chvilku mám v sobě 3 plátky...jak tomu zabránit?? Prosím poraďte, protože už nevím, jak dál... :-(

11.1.11

11. ledna 2011 v 17:37 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: kukuřič.lupínky + bílý jog.
Svačina: malé jablko
Oběd: špagety, zel.salát
Svačina: malé jablko
Večeře: 2 bramboráčky

Hřích: ---
Pití: 2l vody, 1melta
+ švihadlo, posilování

Dnes nic moc, ale aspoň jsem odolala té buchtě s jablky, co jsem pekla včera. Na váze plných 61,0 a štve mě to, když si představím tu 59...je mi stále dál a dál...dnes budu posilovat na ruce s činkami a aspoň 50x zadek a 50x břicho, abych měla nějaký pohyb a přes švihadlo ještě dopíšu finální  počet přeskoků.

10.1.11

10. ledna 2011 v 21:06 | Chloe |  ►My Diary◄
Den zas na nic...nějak mi připadá, že mám vždy 2 dny pokažené a pak jeden den podařený...je to strašné. Takhle se nikam nedopracuji. Chci vidět tu 5tku na začátku na váze !! A chci a chci a chci. Musím se snažit...dnes jsem po dlouhé době upekla buchtu s jablky a dala jsem si !! A ve škole jsme měli knedlík - nechápu, jak jsem si ho mohla objednat...pravděpodobně jsem neměla naražené obědy, poněvadž kynuté knedlíky bych si nedala. Řekla jsem kuchařkám o dva a koukali na mě nějak divně xD asi se jim to zdálo málo no...


9.1.11

9. ledna 2011 v 17:54 | Chloe |  ►My Diary◄
Dnes vám jídelníček psát nebudu. Po dlouhé době jsem to totálně zvorala a chlubit se s tím jídlem vážně nechci =o(( Bude vám muset stačit, že jsem do sebe od 9:00-13:00 naládovala cca 900kcal !!!!!
Nevím, jak spálit aspoň polovinu z toho, protože by to znamenalo 45minut na rotopedu, a to rozhodně nevydržím =o( navíc se musím učit...ach jo. Takže zatím pohyb pouze: 300x švihadlo a snad ještě skákat budu, ale na rotoped se asi nedonutím, i když bych aspon těch 10 minut měla dát. Je devátého...4dny povedené a 5 dní zkažených...takhle se nikam nedostanu. Naštěstí doma máme hodně ovoce a zeleniny, takže by zítra neměl být žádný problém či prohřešek.

8.1.11 ♥

8. ledna 2011 v 17:41 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: jogurt
Svačina: 2jablka
Oběd: cca 4knedlíky+svíčková+krůtí maso
Svačina: ---
Večeře: zeleninový salát

Hřích: ---
Pití: 1 melta, 2l vody, 0,4l zeleného čaje
+ 300x švihadlo, 5min. rotoped

Dnes mě naštvaly ty knedlíky...že jsem si dala. Od oběda se mi už jíst nechtělo, ale udělala jsem si zeleninový salát z okurky a papriky, takže jsem ho nakonec i s chutí snědla. Hlavně to nebylo nic tučného a tak...snad tolik knedlíků moc neplechy nenadělá :-(