Prosinec 2010

VŠEM Happy New Year

31. prosince 2010 v 16:54 | Chloe |  ►My Diary◄
Tak doufám, že to dnes všichni moc nepřeženete, protože Jak na Nový rok, tak po celý rok - snad nechcete mít celý rok kocovinu ;o) Také si dávám pár předsevzetí a doufám, že kdo si je dá též, ten je bude dodržovat alespoň po 1/4 roku, protože málokdo dokáže dodržet vše po celý rok =o)
Jedno důležité předsevzetí: "ZHUBNU" obsahuje vlastně všechna předsevzetí od donucení k pohybu po dodržování diety a podobně, takže já si to shrnu takhle jednoduše a dodržím to!!

Hodně úspěchů, málo jídla, hodně sportu a málo kil do Nového roku 2011, v němž se nám splní náš společný sen Být Perfektní.

S láskou přeje Chloe

Omlouvám se, nezvládám to...

30. prosince 2010 v 16:18 | Chloe |  ►My Diary◄
Vážně mi to nejde. Od Štědrého dne jím strašně nedietně a váha jen maličko stoupla, za což jsem moc ráda, protože vážně žeru jako prase =o( Není jediný den bez cukroví nebo něčeho sladkého, ale třeba včera jsme byli nakupovat hadříky, když jsou ty povánoční slevy, takže jsem toho moc nesnědla a nějakých 6 hodin bylo chození po krámech a nakupování. Pohybu dost =o)
Tak si říkám, že se do toho plně opřu až příští rok = pozítří a letos se tím už nebudu trápit...jdu si zaskákat přes švihadlo, abych schodila aspoň jeden z několika perníčků, co jsem si dala po obědě ke kávě...Doufám, že se holky držíte mnohem lépe než já =o)

Nechutné !! 30 tisíc kalorií jen večeře !!

28. prosince 2010 v 18:08 | Chloe

Nejextrémnější vánoční večeře světa: za dvě hodiny snědla šílených 30 tisíc kalorií

Většina žen je naštvaná, když přibere nějaký ten kilogram, Američanka Donna Simpsonová je však naopak za každé deko navíc ráda. Touží stát se nejtlustší ženou světa a být zároveň s tímto titulem zapsaná do Guinnessovy knihy rekordů. Podle složení její štědrovečerní večeře se zdá, že by se její sen mohl časem splnit.

ZDE je odkaz, kde naleznete článek celý


Vánoční Svátky? 3 dny žraní !!

27. prosince 2010 v 13:34 | Chloe |  ►My Diary◄
No tak jsem původně počítala s tím, že hned 26. pojedu podle původního omezování a žádné cukroví a přejídání, jenže jsem už v pořádku - není mi konečně blbě, ale zato mám opět chuť na všechno. Po ty tři dny jsem toho snědla tolik kalorického, ale nepřejedla jsem se (např. vánočku s mlékem ke snídani, perníčky a jiné cukroví, slané tyčinky, bramborový salát a řízek, ...)
Dietní horor. Ale přijela k nám teta a poznala na mě, že jsem zhubla. Také jsem vyhrabala mamčiny ouzké látkové kalhoty (nosila je v cca 57kg), které mi dřív byly těsné přes stehna a včera jsem je dokonce zapnula a nikde nebyly napasované, ale nevypadám v nich moc dobře - zezadu :o( Potřebuji zmenšit zadek !!! Nevíte o nějakém účinném cvičení nebo tak?
Také mám po ránu těsně pod 60kg, takže mám radost, že se ty tři dny na váze moc nepodepsaly.

A co jsem dostala??

pánvičku na palačinky (tu jsem opravdu chtěla, i když to znamená dělat a JÍST palačinky...)
šminky v moc pěkném kufříku (nevím, co s nimi budu dělat, protože si maluju jen kouřové oči a barevné jsem nikdy nepotřebovala...ale aspoň mám ten kufřík :oD )
stojánek na prstýnky tvaru boty
měkké dárky: např. pyžamo (viz. obrázek, je upnuté na tělo a takové hezky elastické, takže obepne každou křivku těla - ještě že už nejsem takový špekoun, jako dřív, protože to bych ho nemohla nosit, ale stejně bych potřebovala něco udělat s tím zadkem...)
kosmetiku (šampon Syoss, kosmetika Synergen pro pokožku s akné...)
a povánočním dárkem bude pokojíček (budu mít konečně svůj vlastní, ale ještě to pár měsíců potrvá - ale nevadí !!)
lll

Vánoce bez jídelníčku

24. prosince 2010 v 16:13 | Chloe |  ►My Diary◄
Dnes opravdu přidávat jídelníček nebudu, poněvadž by to zahrnovalo chlebíčky, cukroví a pak nějaké to ovoce a hlavně večeři v plné objemné velikosti. Za okny se smráká a Vánoční nálada už je všude kolem, tak se půjdu osprchovat a pomáhat s posledními přípravami na večeři. Dárky jsou zabalené a pohádky v televizi vesele vyhrávají...krása, klid a pohoda.
Doufám, že jste se dnes moc neomezovaly, i když se nic nemá přehánět. Nejsem šťastná, že zítra po tom dnešním jídle na váze uvidím zas nějakých 61kg, když už byla na začátku 5...ale Vánoce jsou prostě Vánoce, tak:

Veselý Štědrý den a Bohatou Nadílku

vám s láskou přeje Chloe

Třiadvacátého 12.10

23. prosince 2010 v 17:23 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: Activia
Svačina: 1/2 sójovho rohlíku
Oběd: brambor. šišky se strouhankou
Svačina: 1/2 sój. rohlíku + hermelín
Večeře: okurka

Hřích: 1 čoko fugurka
Pití: 1,5l vody, 1hrnek čaje
+ bez pohybu

Asi ještě nejsem úplně zdravá...snad je to tak a nebude to nic dlouhodobějšího, protože mi to leze krkem. Vůbec nemám chuť k jídlu. Už je to 4.den a pořád se cítím tak plně i několik hodin po najezení a pořád mi to vězí skoro až v krku. K tomu všemu mi dnes Ježíšek předčasně nadělil krámy a po dlouhé době i bolení břicha, takže si dávám teplé na břicho, aby se to aspoň trochu zmírnilo =o( Na nějaký pohyb se opravdu necítím a doufám, že se to s tím mým jezením brzy srovná.
Cítím se nafoukle - krámy - ale i přesto jsem ráno poprvé po dlouhých měsících viděla na váze 5 jako první číslo: 59,7kg... Vím, je to jen něco malinkato přes okraj šedesátky, ale udělalo mi to radost =o) i když vím, že takové číslo uvidím zas po několika dnech po Vánocích - jestli vůbec, ale i tak...

Dvaadvacátého 12.10

22. prosince 2010 v 18:09 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: 1/2krajíce chleba + sýr
Oběd: Activia
Svačina: Activia
Večeře: špagety

Hřích: ---
Pití: 1,5l vody, hrnek kakaa
+ nakupování = chůze po městě

Tak už je mi lépe. Chvilkami se mi stále zvedá žaludek, ale k večeru už jsem dostala chuť i na špagety, tak jsem si je dala...nic dietního takhle navečer, ale vážně vážně vážně jsem si tu malou porci dát chtěla :D na rozdíl od toho jsem od snídaně (9:00) do oběda (14:30) neměla vůbec hlad a ani bych si ten jogurt Activia nedávala, kdyby mě k tomu mamka nepřinutila, že jinak mi bude blbě z toho, že nejím. Tak jsem si vzala no...

Nemocná =o((

21. prosince 2010 v 19:44 | Chloe |  ►My Diary◄
Moc se vám omlouvám, že jsem tu těch posledních pár dní nebyla. Jsem nějak marod. A ještě k tomu takhle před Vánoci. Včera jsem měla problém v sobě udržet jídlo, takže včerejší jídelníček by vypadal asi takto:

Oběd: horké kakao
Večeře: horké kakao

Pěkné ně? Fuj...vůbec jsem na nic neměla chuť a když jsem se napila vody, málem to ze mě vyběhlo ven...tak jsem většinu dne proležela v posteli s kýblem u hlavy - kdyby náhodou. Ani černý čaj jsem v sobě neudržela =o( Tak jsem si prodloužila Vánoční prázdniny, i když jsem to vůbec neplánovala. Naopak jsem chtěla být s tou svou kámoškou, které minulý týden umřel taťka, protože se rozhodla do té školy jít, ale prý to bylo strašné, jak na ni každý zíral =o( Jak mě štve, že jsem tam nemohla být s ní a podpořit ji...

Dnes už mi bylo o něco líp, a tak jsem něco málo snědla, ale dietní to není ani náhodou. Jedla jsem jen a pouze suché, protože si na nic mastného nebo ovocného netroufám...

Snídaně: hrst piškotů
Oběd: 1/2 bílého rohlíku
Svačina: 1/2 bílého rohlíku
Večeře: hrst piškotů

Jak mám sakra odolat cukroví?

18. prosince 2010 v 22:18 | Chloe |  ►My Diary◄
Nejde mi to :-( nabrala jsem zase kilo a strašně mě to štve!! Když prostě jdeme do komory pro cukroví, vyskládáme ho na talířek u televize a já si zobnu tenhle druh, pak zas jinej a už mám v sobě třeba 6ks...jak tomu odolat??
Naplánovala jsem si dnešní den a sepsala si, co nebudu a budu jíst a samozřejmě jsem to udělala přesně naopak a dokonce jsem se přejedla!! Cítím na sobě, jak mi zas začínají přetékat špeky, i když je dost možné, že to mám jen psychicky spojené s přírůstkem váhy :-(
Zítra se budu snažit. Slibuji. A nevezmu si ani JEDINÝ kousek cukroví ani ničeho sladkého. Bude to Perfektní Neděle.

Šestnáctého 12.10

16. prosince 2010 v 17:19 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: jogurt
Svačina: 1/2cel.rohlíku
Oběd: bramb.kaše + losos s přelivem
Svačina: 2bramboráčky
Večeře: jogurt

Hřích: ---
Pití: 2l vody
+ 1hod. trampolíny, 1hod. tanec

Dnes to není nic zdravého co...jen snad ta zelenina co byla v přelivu na lososu...ach jo...ale aspoň jsem se držela před čokoládou a cukrovím, tak snad to vydržím i večer, protože váha pomalinku stoupá a mně to leze na mozek. Zas jak bečka fakt...už aby bylo léto a nemohla jsem se chlácholit, že to přes ty vrstvy stejně nikdo nepozná - POZNÁ!!
Zkoušel jste už někdo ty trampolíny malý? My na tom dneska byli místo těláku a celkem záhul poskakovat tak dlouho...no aspoň nějaký pohyb...

Patnáctého 12.10

15. prosince 2010 v 21:05 | Chloe |  ►My Diary◄

Zasr* život, kde je spravedlnost? Proč je život tak nefér?

  • Hubnutí? Už několik dní na to z vysoka ser...ehm...kašlu. Vnímám, co jím, to ano, jenže pořád žvýkám a přežvykuji, i když si to uvědomuji, že bych neměla, ale prostě...cukroví...chleba ve vajíčku...nutela...já jsem tak nemožná :-( Bez pravidel jsem jak utržená ze řetězu a přibírám. Tlustá bečka a ještě se cpu...
  • Kam se poděla spravedlnost? Co je to za svět, když je všechno tak nefér? Dokážu si představit, jaký máte názor na své rodiče a že v tomto období to asi nikdo ani jinak nemá, ale važme si toho, že je máme, protože nikdy nevíme, co se může během minuty přihodit. Kámošce včera zemřel táta...chtěla bych jí nějak pomoct, ale s tímhle nic nezmůžu. Jen čas může...a tak si říkám, proč je to sakra tak nefér, že odchází ti hodní, mladí, v kondici, kteří pomáhají lidem...a ti krutí jsou zdrávi jako rybičky...Znáte někoho, komu odešel někdo blízký? Jak se k nim chovat, aby se to ještě nezhoršilo?

Čtrnáctého 12.10

14. prosince 2010 v 17:18 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: jogurt
Svačina: jablko
Oběd: br.kaše + holand.řízek
Svačina: fazolačka
Večeře: 1/2 cel. rohlíku+šunka+sýr

Je toho hodně, já vím. Pití jsem měla nějakou tu vodu a kávu a sladkostem jsem se dnes naštěstí vyhýbala. Mám moc učení, takže se blíže s novinkama z mého nudného života ozvu později. Snad vám to jde lépe než mě...

Třináctého 12.10

13. prosince 2010 v 19:52 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: jogurt
Svačina: 2 Racio chlebíčky
Oběd: těstoviny s nějakou omáčkou a děsně tuhým masem, šopák
Svačina: 1 malý krajíc chleba+sýr, salám + okurka
Večeře: pár piškotů s nutelou :-(((, 5ks z bonboniery

Co říct, den blbec :-( prostě asi pondělí 13. je horší než pátek 13. ale to bylo naposled. Zítra se do toho pustím zas na plný plyn. Už mi je lépe, i když stále kašlu a lidi ve škole poznali, že jsem nemocná. Začnu zas cvičit a posilovat. Problémem v jídle je to, že doma nic moc nemáme, takže jím co je a to bývá jen bílé pečivo a nějaký ten salám, sýr... :-( No půjdu si zítra něco koupit, ať nejím tak mizerně...a ty bonbony a nutela...sakra :-((

Dvanáctého 12.10

10. prosince 2010 v 23:47 | Chloe |  ►My Diary◄

OVocno-ZEleninová-Neděle ?

Snídaně: banán
Svačina: ---
Oběd: těstoviny s rajskou + 1 masová kulička
Svačina: jablko + hrst sezam.tyčinek
Večeře: hlávkový salát

Pití: 1,5l vody

Původně to měla být sobota, jenže pravděpodobně piju až moc zelených a pu-erh čajů, což má jaksi projímavý účinek, takže jsem si včera dala např. suchý bílý rohlík apod. a s čajíkama na chvíli pauzuju...snad se mi to zažívání trochu srovná. Nebýt takového oběda, tak to mohlo být mnohem lepší, ale i tak je to podle mě docela dobré.

Desátého 12.10

10. prosince 2010 v 23:42 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: banán, jablko
Svačina: 1/2 kaki
Oběd: rajská s těstovinami + kulička masa
Svačina: 2 racio polomáčené chlebíčky
Večeře: asi 7 mini lívanečků, kousek okurky

Hřích: 3kolečka Diskýto hvězdiček, kostička ledové čokolády
Pití: 1l zeleného čaje, 1l pu-erh, 1l vody
+ ležení v posteli = nic !!!

Dnes jsem nebyla ve škole. Není mi dobře. Včera mě sice škrábalo v krku, jenže dnes ráno jsem nemohla skoro mluvit, tak jsem si řekla že to vyležím před tím nabytým týdnem plným písemek. Hrůza. Navíc jak jsem celý den doma, tak nevím co dělat a pořád něco žeru. Hlavně mám strašnou chuť na čokoládu - stalo se vám to někdy? Fakt ohromnou. Vidím někde čokoládu a už jde do pusy. Dokonce jsem i hledala, jestli ještě nemáme kousek takové čokolády apod. dnes fakt den blbec...
Zítra se chci pustit do Ovocno-zeleninového dnu, protože jsem ráno na váze konečně po dlouhé době viděla 60,6 a to je pro mne zatím za posledních několik LET nejméně a cím, že jsem to těmi dnešními lívanci opravdu 100% podělala, takže takové krásné číslo zítra ráno na váze nebude.

Devátého 12.10

9. prosince 2010 v 18:40 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: 2racio-čoko chlebíčky
Svačina: 3 mandarinky
Oběd: zapečené špagety
Svačina: 3 racio suché chl.
Večeře: 3 racio suché chl.

Hřích: 1 kulička Ferrero rocher
Pití: 1l pu-erh, 1l vody,
+ 1hod. těláká (sedy-lehy, trojskok, házení,...)

Dnes je toho docela dost, ale po včerejším bolebřichu jsem si netroufaka jíst tak málo a tolik mandarinek nebo pomerančů. Dnes jsme jeli nakoupit, takže zítřejší jídelníček bude pestřejší a bude obsahovat víc zeleniny a ovoce než racio chlebíčků :D Jinak mám strašný kašel a škrábe mě v krku, tak jím nějaké pastilky proti tomu škrábání a zatím nic moc...

Osmého 12.10

8. prosince 2010 v 17:31 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: 1/2 celoz. housky + sýr
Svačina: totéž
Oběd: 4noky s jogurtem, šopák
Svačina: pomeranč
Večeře: 1/2mandarinky

Hřích: řádka tenké čokolády
Pití: 1l vody, 0,5l pu-erh, 0,3l černého čaje
+ švihadlo, asi 10minut na takovém tom chodícím přístroji (ne stepper)

Dnes jsme měli den otevřených dveří na škole, tak jsme byli v tělocvičně pomáhat třídnímu se soutěžemi a chvilkami jsme byli v posilce, takže jsem si zaposilovala. Za pomoc jsme dostali čokoládu :-( orion takovou strašně tenkou a já měla asi 4 malinkaté kostičky (v přepočtu asi 2 kostičky z normálně velké čokošky). Po škole jsme byli na vodnici, ale mohla být teda lepší...chvilku tam byl cítit uhlík a to pořádně...no snad příště bude lepší.

---------------------------------------------------

Ano, krásný jídelníček :-( večer mě strašně bolelo břicho a ani teplé mléko m žaludek neuklidnilo, tak jsem si vzala hrst piškotů, stále nic, pak jsem sežrala asi 1/2 malé celozrnné housky, což moc nezabralo, a tak jsem si dala ještě nějaký ten racio chlebíček :-( prostě jsem se nažrala hodinu před spaním. Blbá !! Cítím se nějak nafoukle, nevíte z čeho to je? Ale křeče v břiše už přestávají...naštěstí...

Sedmého 12.10

7. prosince 2010 v 19:34 | Chloe |  ►My Diary◄
Snídaně: 1/3 cel. rohlíku+mazací sýr+kuřecí šunka
Svačina: 2 mandarinky
Oběd: bramb. kaše + 1/3 smaž. sýru
Svačina: polévka
Večeře: asi 4 kostičky knedlíku ve vajíčku (cca 1,5x1cm)

Hřích: uždibování při pečení :-((
Pití: 1,5l vody,
+ posilování, švihadlo (jen chviličku)

Strašný žraní dneska :-( kdybychom nepekli, tak by se mi ani jíst od oběda nechtělo, jenže to pečení... :-( asi 7 dalších druhů jsme pekli a už končíme. Už jen nepečené cukroví nám zbývá a to snad nebude tak strašné a hlavně by to mělo být až týden před Vánocemi. Tato blondýnka by se určitě necpala cukrovím a nestrkala do pusy polámané kousky :-(

Šestého 12.10

6. prosince 2010 v 16:50 | Chloe |  ►My Diary◄

Snídaně: banán
Svačina: 2mandarinky
Oběd: těstovin.salát se zeleninou a tuňákem
Svačina: ---
Večeře: 2 Racio chlebíčky rýžové

Hřích: ---
Pití: 1l vody, 0,5l pu-erh
+ posilování (břicho, ruce, nohy, zadek...)

Tak dnes to šlo od desíti k pěti a pak zas zpět k desíti. Psali jsme asi tři písemky, přičemž jsme jich tolik nečekali. Nebude to zrovna nejlepší no...
Kámoška měla blbou náladu celý den, takže moc srandy také nebylo a hlavně byla nuda, a přesto ten den utekl docela rychle.
Šla jsem ze školy a potkala jsem...říkejme mu třeba ,,M." s nímž jsem byla někdy v říjnu jednou v kině a párkrát jsme si psali, jenže je strašně zaneprázdněný. Dnes jsem tedy šla asi metr za ním, pozdravili jsme se a chvilku si povídali :-) po dlouhé době. Ale fakt asi jen minutu, než jsem došla k autu :-( ale aspoň něco...prostě jsem ráda i za to, že s M. prohodím víc než "ahoj" ve škole, chápejte...
K hubnutí: pokud si do večera už pravdu NIC nevezmu, budu nadmíru spokojená. Sladkosti z Mikuláše jsem rozdala mladším sestřičkám. Včera večer jsem si kousla do té Kinder tyčinky pro děti, náhodou jsem šla zrovna kolem zrcadla, a tak jsem se podívala na mé břicho - a zbytek tyčinky letěl do koše.